Nasıl Muayene Olabilirim?
20 Nisan 2022 check_sign_icon_blue.png
   
 Hastanemizde muayene olabilmek için; Vatandaşlarımızın TC Kimlik Numarasının bulunduğu resmi bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da evlilik cüzdanı) ile başvurmaları gerekmektedir. 
 check_sign_icon_blue.pngHastanemizde hizmet veren poliklinikler için tıklayınız.
  check_sign_icon_blue.png
 On-line randevu almak için tıklayınız.
 
 

 check_sign_icon_blue.png  Polikliniklerde Sabah 09:00 ile 12:00 öğleden sonra 13:00 16:00 arasında hizmet verilmektedir.

clock-309117_960_720.png
 check_sign_icon_blue.png
Polikliniklerde günlük hasta kayıtları sabah 08:00’ da başlamaktadır. Hasta kayıtları doğrudan Hasta kabul ve Poliklinik sekreterlerince verilmektedir. Saat 09:00’dan sonra hasta kayıtları birinci katta mevcut olan hasta kabulümüzden yapılmaktadır. 

 check_sign_icon_blue.png Özel durumlarda isminin açıklanmasını istemeyen hastalar, hasta kabul sekreterine durumu bildirir. Hastaya rumuz uygulaması yapılarak kayıt edilir ve bilgilendirilir.
 check_sign_icon_blue.png Polikliniklerde Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahale, yapılması gerektiğinde, hekim tarafından karar verilen vakalar), hamileler, 65 yaş üstü yaşlılar, yedi yaşından küçük çocuklar, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gaziler, Engelliler (Değişik 2010/80 sayılı genelge) öncelik hakkı tanınmaktadır. 
 check_sign_icon_blue.png Engelli ve yaşlı  kayıtlarının kısa sürede yapabilmesi için hasta kabul görevlisi arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve yaşlı hastalarımız, kendileri için ayrılmış bekleme koltukları, tuvalet ve otoparkı kullanabilirler. 
 check_sign_icon_blue.png  Engelli ve Yaşlı  önceliği olduğundan, monitörlerde öncelikli numaralar olarak belirtilmelidir.
 

 
 check_sign_icon_blue.png  Karşılama, Yönlendirme ve Danışmanlık ihtiyaçlarınız için Danışmalardaki görevlilerden yardım isteyiniz.
 check_sign_icon_blue.png
 Tekerlekli sandalye ve sedye gibi ihtiyaçlarınız için Yönlendirme ve Danışma görevlilerinden yardım isteyiniz
 
 
  
  check_sign_icon_blue.png Hastanemizde ihtiyacınız halinde Bebek Bakım ve emzirme Odası bulunmaktadır. (1. Kat A. Koridoru girişi) 
 check_sign_icon_blue.png  Laboratuar tahlil sonuçlarınızı size bildirilen sonuç verme sürelerine uygun olarak ilgili polikliniklerden ve E-Nabız üzerinden takip edebilirsiniz  
   check_sign_icon_blue.png Memnuniyet, Önerileri ve Şikayetleriniz  için Poliklinik ve Servislerdeki Memnuniyet, Önerileri ve Şikayet kutularımızı ve web sayfamızı kullanabilirsiniz.  
 check_sign_icon_blue.png  Değerli eşyalarınızın kaybolmasına karşı önleminizi alınız, gerektiğinde güvenlik görevlilerine başvurunuz.  (GÜVENLİK TEL:1200)   
  
  
 check_sign_icon_blue.png  Tomografi, USG, Kolon Tetkiki, EMG, EEG, IVP gibi tetkiklerin randevusu, 1. Katta  yer alan Randevu Sekreterliğinden, MR randevusu zemin katta bulunan MR sekreterliğinden  verilmektedir.
  
  
     
  
  
 
 
 

check_sign_icon_blue.png
check_sign_icon_blue.png
check_sign_icon_blue.png