İlk 5 Ayımız!
08 Şubat 2022

GİRESUN PROF. DR. A. İLHAN ÖZDEMİR DEVLET HASTANESİ

''İLK 5 AYIMIZ''

03 Eylül 2021 tarihinde ’’B’’ rolünde ’’200’’ yatak kapasitesi, Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi adı ile hizmet vermeye başlayan hastanemizde, 03 Eylül 2021 tarihinden bu yana 5 aylık süre zarfında 119.295’i ayaktan 1.873’ü yatarak olmak üzere yaklaşık 122 bin vatandaşımıza sağlık hizmeti sunulmuştur. Bu süre zarfında hastanemizde 1057 ağır, orta ve hafif düzeyde ameliyatı da gerçekleştirilmiştir.

Hastanemiz Eylül 2021 tarihi itibariyle günlük ayaktan poliklinik hizmeti için yaklaşık 400 vatandaşımız tarafından tercih edilmekteyken, içinde bulunduğumuz ay itibariyle günlük yaklaşık 1000 vatandaşımıza ayaktan poliklinik hizmeti verilmektedir.

Kurulduğu günden bugüne vatandaşlarımıza sağlık alanında kaliteli hizmet sunan ve bu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya yönelik girişimlerde bulunan Giresun’ un en eski ve köklü hastanesi olan, Giresun  Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanemiz 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanmıştır. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederiz.

Hastanemizde; Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Üroloji (Bevliye), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları bölümlerinde poliklinik hizmetleri verilmektedir, bunun yanında Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Radyoloji ve Yataklı servislerimiz ile alanında uzman ve tecrübeli hekim ve deneyimli sağlık personelinden oluşan kadrosuyla geçmişte olduğu gibi bugün de tüm Giresun’ lu hemşerilerimizin hizmetindedir.

Tüm hemşerilerimize sağlıklı günler dileriz…