CV-TR
23 Ocak 2023

2009 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. ‘Mesane Kanseri Nedeniyle Radikal Sistektomi Yapılan Hastalarda Sağkalım Analizi’ başlıklı tezi ile 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Üroloji Uzmanlığını aldı.

2015 yılında yapılan Üroloji Yan Dal Uzmanlık Sınavında Türkiye 1. si oldu. Hacettepe Üniversitesinde, Avrupa Çocuk Üroloji Tanı ve Tedavi Kılavuzu Komite Başkanı Prof. Dr. Serdar Tekgül ve Prof. Dr. H. Serkan Doğan ile birlikte çocuk ürolojisi alanında çalıştı.

2015 yılında, Avrupa Üroloji Kurulunun (European Board Of Urology, EBU) Brüksel’de İngilizce dilinde yaptığı yazılı ve sözlü sınavları tam puanla geçerek Avrupa Üroloji Uzmanı (Fellow of the European Board of Urology,FEBU)  ünvanını aldı.

Hollanda’da, Universitair Medisch Centrum Groningen’de Çocuk Ürolojisi ve Üroonkoloji alanında çalışmalarda bulundu.

Ağrı Devlet Hastanesi,  Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi ve Erzincan Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmet görevini tamamladı. 

Aralık 2020’ den bu yana eş durumu ataması sebebi ile Giresun’ da görev yapmaktadır. 2021 Eylül ayında  hastanemizde göreve başlamıştır.

Memleketi Safranbolu, Evli ve 2 çocuk babasıdır.